KONST / Litografier / Färglitografi 13767142
nr 1376 7142
Sivert Rapp
(1922-1989), Sverige
Färglitografi, Svampplockare. Signerad, PT, Motivet: 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Sivert Rapp, svensk skulptör och målare född 1922, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:34:17
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)